Výbojka SunPro CMH 315W/3K – RedCan

Výbojka SunPro CMH 315W/3K – RedCan

2.099 

Ceramic metalhalid inovativní a jediná výbojka svého druhu na České trhu – SunPro CMH 315W/3K – RedCan – použití pro květovou fázi.

Množství
Kategorie: , ,

Sunpro CMH výbojka RedCan byla vyvinuta speciálně pro pěstování CBD konopí tak, aby svým rozšířeným červeným spektrem podporovala produkci mohutnějších a těžších květů. Zároveň přidaná část UV spektra vyvolává vyšší tvorbu pryskyřice a terpenů, jakožto přirozené ochrany rostliny proti UV záření “discharge red shift proton dispersion”.

Tato jedinečná CMH výbojka je vylepšenou verzí 3K vyvinutou speciálně pro odrůdy ceněné a hodnocené podle obsahu pryskyřice a má mírně vyšší UV záření pro zvýšení produkce pryskyřice. Vyšší křivka produkce “Far Red” spektrum pro stimulaci metabolické aktivity během květu.

  • vyšší PAR pro kompaktnější květenství
  • vyšší podíl červeného spektra
  • přirozená  ochrana rostlin proti UV záření

Nová technologie CMH (ceramic metalhalid) poskytuje bohaté světlo, které se blíží svým spektrem slunečnímu záření. Je využíváno v mnoha oborech lidské činnosti včetně zemědělství a pěstitelství. Největší výhodou je nízká spotřeba v kombinaci s nízkým výkonem a až o 20 % vyšší efektivita světla než u klasických MH výbojek.

Pozor, pro provoz je třeba speciální objímka a elektronický předřadník, ideálně v Complete Fixture zařízení.

Hmotnost 0.150 kg
0

TOP