Ventilátor Sturm Boxfan podlahový oscilační, průměr 30cm

Ventilátor Sturm Boxfan podlahový oscilační, průměr 30cm

549 

  • zaboxovaný podlahový ventilátor Sturm Boxfan s oscilační mřížkou
  • tichý chod, 3 rychlosti, průměr 30 cm, 40W
  • účinnější rozhánění vzduchu
  • vhodný pro provoz v menších a středních prostorách
Množství
Katalogové číslo: 20509 Kategorie: ,

Třírychlostní oscilační ventilátor Sturm Boxfan 30cm je skvělým pomocníkem do horkých průmyslových, pěstebních, kancelářských i domácích prostor. Vzduch, který se nehýbe a stojí, tvoří výrazně náchylnější prostředí pro vznik nebezpečných plísní a hub. Všechny rostliny mají rády a lépe rostou, když se vzduch hýbe a není horký. Proto je neustálá cirkulace a rozumná teplota vzduchu tak důležitá. Nejen pro rostliny, ale i pro většinu lidí.

Oscilační ventilátor Sturm Boxfan 30cm umožňuje třístupňovou regulaci rychlosti a výkonu, současně disponuje speciální rotační mřížkou, která se otáčí proti směru hodinových ručiček a díky tomu se vzduch rozptyluje všemi směry, průměr hlavy ventilátoru 30cm, stabilní konstrukce, nízký příkon 40W, klasické napětí 230V a 1,7 metru dlouhý kabel.

Jak ventilátor smontovat do požadované konkrétní podoby najdete v přiloženém českém manuálu. Při manipulaci, zapojení, čistění nebo skladování otočného ventilátoru Sturm Boxfan 30cm vždy důsledně dodržujte pokyny výrobce.

Hmotnost 3.500 kg
0

TOP