Uhlíkový filtr Magnum 1500m3/h, 250mm

Uhlíkový filtr Magnum 1500m3/h, 250mm

6.490  5.490 

Materiál Kov
Délka 75 cm
Průměr 33 cm
Kapacita 1500-2300 m3/h
Příruba 250 mm

Množství

Číslo jedna na světě! Unikátní uhlíkový filtr!
Patentovaný systém „Double-flow patent“ používaný v našich filtrech díky své průkopnické technologii konstrukce způsobuje, že můžeme filtrovat vzduch mnohem efektivněji než u stávajících filtrů na trhu.

Konstrukční oddělení Gren Fox vyšlo vstříc vašim očekáváním a vyvinulo revoluční řešení pro konstrukci uhlíkového filtru. Díky kombinaci patentované technologie Double flow patent a nejvyšší kvality aktivního uhlí CTC 80 jsme získali uhlíkový filtr s nejvyšší účinností na trhu.

Technologie Dfp je založená na speciální konstrukci použité v pouzdru filtru. Unikátní řešení využívající vodicí lopatky způsobuje, že cesta proudění vzduchu přes uhlíkové filtrační lože je zdvojnásobena, což zase zdvojnásobuje absorpční povrch filtrovaného vzduchu. Kromě toho umístění zmíněných lopatek podél celé délky filtru přispívá k tomu, že celý povrch filtru lze použit pro čištění vzduchu. Nejnovější konkurenční patenty zůstávají daleko za naším řešením. Kromě toho super výkon našeho filtru Magnum byl uzavřen v mnohem menším pouzdru ve srovnání s konkurenčními výrobky a zároveň byla udržena nejlepší účinnost na trhu.

Aktivní uhlí CTC 80 používané v našich filtrech se vyznačuje velmi nízkou granulací, díky níž jsme získali nejrozvinutější povrch specifický pro uhlí, což nám dává absorpci nečistot na nejvyšší možné úrovni.

Kombinace těchto dvou prvků činí filtry Magnum Gren Fox nejefektivnějším a nejekonomičtějším řešením ve své třídě.

Hmotnost 10.000 kg
0

TOP