Skleník X-Stream Heat S vyhřívaný s regulací

Skleník X-Stream Heat S vyhřívaný s regulací

4.149 

Plastový minipařník

  • Malý skleník X-Stream Heat Variable  S, plastový skleník, tepelně regulovatelná základna a optimální rozptyl tepla uvnitř skleníku s ventilačními klapkami pro malé rostliny a sazenice.
  • Odolný a nezávadný plast, celkové rozměry 61 x 42 x 27cm.
Množství
Katalogové číslo: 40605 Kategorie:

Hlavní předností vyhřívaného skleníku X-Stream Heat Variable Small je regulátor teploty Thermoset se sondou. Díky němu lze plně kontrolovat a řídit mikroklima pro malé rostliny. Vrchní průhledný kryt umožňuje okamžitou kontrolu stavu. Topná podložka pokrývá celé dno propagátoru a teplo je tak vždy rozváděno rovnoměrně. Studená nebo příliš horká místa zde neexistují. Teplotu lze regulovat po jednom stupni v celkovém rozpětí 5 až 30 stupňů Celsia!

Menší vyhřívaný propagátor X-Stream Heat Variable Small s regulací teploty je schopen vytvořit to nejoptimálnější prostředí pro všechny mladé rostliny. Sondu je třeba umístit na konkrétní místo, kde chcete měřit teplotu. Pokud chcete měřit teplotu u kořenů, musíte sondu vložit na základnu skleníku. Pro měření teploty vzduchu zavěste skrz ventilační klapky.

Pěstební plocha pojme celkem 150 pěstebních kostiček z rockwoolu, nebo 60 jiffy tablet.

Teplota u kořenů může být o 1 až 2 stupně vyšší než teplota vzduchu. Pokud je okolní teplota příliš vysoká, ve skleníku nebude výrazně chladněji!

Hmotnost 1.00 kg
0

TOP