Plant Success – Orca Liquid Mycorrhizae 100ml

Plant Success – Orca Liquid Mycorrhizae 100ml

1.000 

Plant Success

  • Orca Liquid Mycorrhizae je snadno použitelný přípravek očkující kořenovou zónu čtyřmi kmeny endomykorhizních hub a 11 kmeny vysoce prospěšných bakterií.
Množství
Katalogové číslo: 70830-2 Kategorie: ,

Plant Success

Orca Liquid Mycorrhizae je snadno použitelný, all-in-one přípravek, který inokuluje (laicky očkuje) kořenové zóny čtyřmi kmeny endomykorhizních hub a 11 kmeny vysoce prospěšných bakterií. Vytvářejí symbiotický vztah s rostlinami, usnadňují masivně zvýšenou úroveň příjmu živin, odvrací patogeny a podporují zdraví rostlin. Matka příroda vyvinula tyto složité mikrobiální systémy v průběhu miliard let a Orca usnadňuje využití jejich biologických vlastností zlepšujících růst a výnosy v jakémkoli systému a pěstebním médiu. Pěstováním komplexní kultury prospěšných mikrobů dokonce pomůžete předcházet problémům s kořenovým onemocněním.

Endomykorhizní houby:
– existují dva typy prospěšných hub – endomykorhizní a ektomykorhizní
– endomycorrhizae jsou nejúčinnější formou prospěšných hub pro typickou vnitřní zahradu
– v přírodě mají tendenci růst vedle zeleniny, keřů, květin a ovocných stromů
– odrůda ekto je však přizpůsobena na pěstování na jehličnanech a dubech
– ekto (vnější) odrůdy mají tendenci růst v substrátu kolem kořenů, zatímco endo (vnitřní) odrůdy ve skutečnosti pronikají přímo do kořenových buněk, čímž umožňují vyšší úroveň příjmu živin prostřednictvím úzkého symbiotického vztahu

Vysoce prospěšné bakterie
– 11 různých forem prospěšných bakterií obsažených v Orca pracují na vytvoření dominantního mikrobiálního ekosystému, který odvrací patogenní bakterie a houby, čímž předchází problémům, jako je pythium, které dokáže během okamžiku zničit celé plodiny
– prosperující kultura mikrobiálních organismů je jednou z Vašich nejlepších obran proti ní – darem od matky přírody

Použití:
– pro pěstování v substrátu – 1ml na 4 litry vody
– pro hydroponické pěstování – 5ml na každých 20 litrů vody (prováděno každé 2 týdny během fáze růstu a květu, s ukončením 4 týdny před sklizní)
– nepoužívejte jej spolu s peroxidem vodíku, zničí mikroby dříve, než se budou moci množit

Hmotnost 0.150 kg
0

TOP