Advanced Nutrients Piranha Liquid 250ml

Advanced Nutrients Piranha Liquid 250ml

589  471 

Kořenový posilovač

  • prospěšné houby do Vaší kořenové zóny
  • odrazuje choroby a patogeny
  • !nově v tekuté formě!
Množství
Katalogové číslo: AN019 Kategorie: ,

Kořenový posilovač

  • Piranha je přírodní zahrádkářská metoda, která odrazuje choroby a patogeny, takže máte plodiny v bezpečí a dá vám hodnotnou a čistou úrodu. Ve zdravé kořenové zóně jsou prospěšné mikorhizní houby, které obalí kořeny, prováží se s nimi a tím zvyšují schopnost absorbovat živiny a odolat nemoci. Pokud mikorhizní houby nejsou přítomny ve vaší kořenové zóně, škodlivé plísně, bakterie, hlístice, kořenová hniloba a fusarium mohou získat nadvládu.
  • Advance Nutrients Piranha – kořenový posilovač vám dá obrovské dávky prospěšných hub do vaší kořenové zóny. Široká a silná škála trichodermy a dalších prospěšných hub v Piranhe může být také použita k ošetření listů, působí preventivně proti šedé plísni a dalším útočníkům, které jdou po vaší rostlině nad zeminou. Když ošetříte vaše rostliny Piranhou od Advanced Nutrients, předejdete problémům bez použití toxinů, vysiřování a jiných krutých způsobů, jak se vypořádat s plísní. Ostatní spreje, které se používají na listy, zanechávají toxické reziva na plodinách a tím jsou nebezpečné.
  • Prospěšné houby v Piranhe tráví zbylé živiny v kořenové zóně a mění je opět na prospěšné, aby je mohly vaše rostliny přijmout. Piranha je unikátní v tom, že její prospěšné houby vytvářejí přírodní látky, které zvyšují nárust květů a rázný růst rostliny během fáze květu. Kořeny díky Piranhe vylučují růstové hormony včetně auxinů, citokininů, giberellinů a růstových regulátorů. A to jsou nejsilnější květy posilující látky, které můžete dát vašim rostlinám.
Hmotnost 0.300 kg
0

TOP