Oxypot Single – pro 1 rostlinu, bez vzduchovací sady

Oxypot Single – pro 1 rostlinu, bez vzduchovací sady

699 

Oxypot Single, pro 1 rostlinu, bez vzduchovací sady, 35x35x37cm, tank 19L.

 
Množství
Kategorie: ,

JAK TO FUNGUJE:

Rostliny jsou umístěny do mřížkového košíku Oxypotu s kořeny přesahujícími do růstové komory, kde vzduchová pumpa okysličuje roztok. Kořeny tak mají neustálý přísun živného roztoku v prostředí bohatém na kyslík, co zaručuje jejich rychlý růst. Tento systém je ideální pro pěstitele, kteří chtějí pro pěstování využívat substráty a jiná média, maximálně využít prostor v místnosti či boxu a přesné hnojení prostřednictvím kořenového balu.

Ideální pro pěstitele co chtějí:

  • používat pro pěstování substráty a jiná pěstební média
  • dokonalé využití prostoru v místnosti či boxu
  • ideální a přesné hnojení prostřednictvím kořenového balu

Oxypot Single Kit Podrobnosti o produktu:
V Oxypotech se rostliny pěstují ve vysoce okysličeném živném roztoku, který zabezpečuje mohutný růst a vysoký výnos. Každý Oxypot je složen z 20-litrové nádoby se 140mm síťkou ve víku, ve které je rostlina umístěna v pěstebním médiu. Kořeny jsou umístěny v růstové komoře, kde vzduchové čerpadlo okysličuje živný roztok. Na boku plastové nádoby je čirá trubička, díky které snadno zkontrolujete hladinu živného roztoku, která by měla být 1 až 2cm pod síťovou nádobou.

Použití oxypotů:
Růst v DWC je docela přímočarý, je to všechno o udržení vašich živin na správné síle a správné úrovni v kbelíku. Jednou týdně naplňte svůj oxypot čerstvým živným roztokem. Během týdne, jak hladina živin klesá, doplňte svůj kbelík o 1/4 až 1/2 silného živného roztoku, abyste udrželi hladinu a podle potřeby upravili pH.

Nenechte hladinu klesnout příliš nízko, protože čím méně vody v kbelíku, tím toxičtější jsou živiny. Dávejte pozor také na zdraví svých rostlin, protože síla živin může výrazně kolísat, zejména v květu. Pokud jsou konce vašich listů bílé nebo žluté, jedná se o popáleniny konců způsobené nadměrnou výživou, takže snižte sílu živin nebo je zřeďte větším množstvím vody!

Hmotnost 2.000 kg
0

TOP