Advanced Nutrients OG Organics Iguana Juice Bloom OIM 1L

Advanced Nutrients OG Organics Iguana Juice Bloom OIM 1L

699  559 

Květové Hnojivo

  • 100% přírodní Hnojivo pro květ
  • pro všechny typy substrátů
Množství
Katalogové číslo: AN003b Kategorie: ,

Květové Hnojivo

  • 100% přírodní Iguana Bloom je absolutně nejsilnější a nejefektivnější z organických hnojiv, které lze použít v indoor pěstování. Nyní můžete použít speciálně vytvořené jednosložkové 100% přírodní Hnojivo Bloom (květ), které nafoukne pupeny vašich kvetoucích rostlin do obrovských rozměrů v jakémkoli druhu zahrady. Advanced Nutrients Iguana Juice Bloom je plné dusíku, fosforu, draslíku, stopových prvků a růstových co faktorů.
  • Všechny látky v Iguana Bloom jsou čistě zpracovány, přefiltrovány, takže nezacpou váš zavlažovací systém jako jiná organické hnojiva. Iguana Juice Bloom je zcela rozpustná v Aeroponii, NFT, Rockwoolu, půdě, rašelině, Ebb&flow a všech dalších druzích zahrad. Iguana Juice Bloom vám poskytne více než jen vysoké dávkování silných přírodních živin, ale dává vašim rostlinám speciální sloučeniny, které usnadňují vašim rostlinám vám dát sladší a větší úrodu.
  • Iguana Juice Bloom je jediné 100% přírodní Hnojivo, které se dobře mísí, rozpouští a má příjemnou vůni. Je to jediné přírodní Hnojivo, které vám dá mnoho výhod přírodní výživy bez jediného problému.
Hmotnost 1.100 kg
0

TOP