Guanokalong Black prášek 3kg

Guanokalong Black prášek 3kg

1.050 

Guáno Black 3kg

Guano je směs černého prášku Guanokalong a huminových kyselin. Prášek Guanokalong pochází z přírodně kvašeného netopýřího výměšku z jeskyní Madagaskaru a Indonésie.
Prášek Guanokalong je bohatým zdrojem organického dusíku, fosforu, draslíku, hořčíku, vápníku, enzymů a dalších organických látek. Nejdůležitějším prvkem je fosfor. Fosfor hraje významnou roli v tom, jak rostliny rostou a fungují.
Sazenice a kořeny rostou rychleji a plody se tvoří optimálně, je-li v půdě přítomno dostatečně fosforu. Huminové kyseliny jsou vytvořeny ze 100% Leonarditu, neboli vysoce oxidovaného lignitu. Prášek Guanokalong působí jako základní hnojivo a huminové kyseliny napomáhají rostlinám rychleji absorbovat různé dostupné prvky.
Guano black uvolňuje živiny pozvolna, během období cca. 3 až 6 měsíců, čímž je spálení kořenů téměř nemožné.
Unikátní enzymy a vysoký obsah vápníku a hořčíku stimulují život mikroorganizmů v půdě. Mikrobiální život v zemině pomáhá převádět fosfor na živiny rostlinou vstřebatelné.
Pro kompletní a úplné prohnojení sadebního substrátu a / nebo zahrady, je vhodné Guano black kombinovat s dalšími hnojivy. Zdravá půda vykazuje správné poměry mezi jednotlivými živnými látkami, a bující mikrobiální život.
Výhody použití Guano black:
Příprava půdy
Podporuje mikrobiální život
Vytváří vysoký podíl trvalého humusu
Snižuje stres z přesazování a potřebu vody
To zvyšuje pH a kapacitu zadržování vody.
Pro dosažení nejlepších výsledků v zahradě, by mělo Guano black použito takto:
Při použití v zemi může být prohnojena následující plocha:
1 kg je vhodný pro 2 až 4 m2
Při použití v květináčích a / nebo sadbovačích, vmísit 2 odměrky po 50 gramech Guano black do 15 litrů pěstebního substrátu nebo zeminy.
V Pozdější fázi dle potřeby posypat zeminu Guanem black a dobře rozhrábnout. Při použití v květináčích, posypat zeminu a zalít vodou aby se dobře vsáklo.
Vhodné také pro kokosové substráty.

Množství
Katalogové číslo: 50407 Kategorie: ,
0

TOP