T.A. DryPart Grow 1kg

T.A. DryPart Grow 1kg

749 

 • T.A. DryPart Grow 1kg – jednosložková výživa ve formě suchého prášku
Množství
Katalogové číslo: gh1180 Kategorie: ,
 • Díky dvěma jednosložkovým přípravkům na bázi minerálů, jednomu pro růst a druhému pro kvetení, je DryPart® nejkoncentrovanějším produktem společnosti Terra Aquatica vůbec.

  DryPart® Grow & DryPart® Bloom jsou samostatné, ve vodě rozpustné receptury vyrobené z vysoce kvalitních primárních, sekundárních a mikroživin ve správných koncentracích, které poskytují maximální aroma a produkci i v té nejměkčí vodě. Oba přípravky jsou také pH pufrované, což znamená, že pH živného roztoku si udrží svou hodnotu, jakmile je dosaženo cílového pH. Díky formátu suchého prášku je DryPart® vysoce přenosný, snadno skladovatelný, což z něj činí oblíbenou volbu pro venkovní zahradníky.

  DryPart® Grow & Bloom lze použít pro všechny typy rostlin a s různou kvalitou vody. Ať už pracujete s kokosovým vláknem, hydroponií, bezorebnou půdou nebo substrátem.

  Dobře promíchejte s vodou a aplikujte.
  Živiny Terra Aquatica DryPart® jsou velmi koncentrované, ve vodě je potřeba maximálně 2 g/l.
  Zajistěte, aby byl prášek DryPart® po otevření skladován v suché, vzduchotěsné nádobě!

  Použití: Funguje se všemi rostlinami a substráty, v hydroponii, půdě i venkovním zahradnictví.
  Po živinách je největší výhodou, kterou může dát jakémukoli pěstování, použití vysoce kvalitní fulvokyseliny : Terra Aquatica Fulvic je nejlepší.
  Terra Aquatica TrikoLogic® přináší do kořenové zóny prospěšný mikrobiální život, TrikoLogic® S přidává zvýšenou ochranu a vyšší výkonnost, zejména při vysokých teplotách.
  Aditiva Terra Aquatica : řada T.A. obsahuje vysoce kvalitní organická aditiva, která vyladí a vylepší vaše rostliny.
  FlashClean® : nejen při problémech s výluhem a na konci sklizně; FlashClean® omlazuje starý substrát a unavenou půdu, přičemž obojí může být obtížné u plodících rostlin, které nelze přesadit, a může matečním rostlinám dodat nový život.
  Během posledních 10 dnů použijte FinalPart® pro zvýšení produkce květů.

  Hnojivo: minerální
  Fáze: 1: Pěstování:
  Pěstební médium: Půda, Hydro, Coco
  Velikost: 1 kg
  NPK: 12 – 6 – 16
  Hmotnost produktu: 1,00 kg

Hmotnost 1.2 kg
0

TOP