CenturionPro Mini – pouze na objednávku

CenturionPro Mini – pouze na objednávku

237.999 

Pro profesionální pěstitele – Průchodnost materiálu mokré: 37,20 -36,3 kg/h – Průchodnost materiálu suché: 5,4 – 7,2 kg/h

Množství

CenturionPro Mini Electropolished Wet / Dry, sklízecí stroj, pro mokrou a suchou sklizeň.

Sklízecí trimmer CenturionPro Mini je skutečný výkonný stroj zabalený do kompaktních rozměrů. Jedná se o jeden z nejvyhledávanějších trimmerů na trhu, takže se nenechte zmást názvem, tato miniaturní verze původního stroje CenturionPro je výkonnější, než by se na první pohled mohlo zdát.

Technické údaje
Stroj:

 • 3A, 220V
 • Rozměry: 63,5 x 25,4 x 88,90 cm
 • Počet čepelí na jeden hod: 11
 • Průměr bubnu: 15,87 cm
 • Délka bubnu: 68,58 cm
 • Počet nádržek: 1
 • Hmotnost: 30,2 kg
 • Záruka 10 let

Motor sběrače listí:

 • 7A, 220 V / 1,5 HP
 • Rozměry: 48,25 x 48,25 x 40,6 cm
 • Hmotnost: 27 kg
 • Záruka 3 roky

Odolnost
Tělo a hlavní součásti trimmeru Mini Harvester jsou vyrobeny výhradně z eloxovaného hliníku a nerezové oceli. Tento trimmer je malý, ale robustní a bez problémů vydrží čištění, pravidelné stěhování i běžné používání.
Je vybaven řezacím bubnem s 11 noži z kalené oceli.
Magnetická technologie ostří
Sekačka CenturionPro Mini je vybavena žacím bubnem Toro z kalené oceli, který obsahuje 11 vysoce kvalitních nožů. Stále oblíbenější technologie magnetických nožů zajišťuje nejčistší řez v oboru díky ostrým nožům.
o 40 % více trichomů
Volitelný buben s povrchovou úpravou Quantanium je obzvláště šetrný k materiálu květů a zajišťuje, že se při zpracování zachová až o 40 % více trichomů.
Větší řezný výkon
CenturionPro Mini zvládne na jeden zdroj energie úctyhodných 25 000 řezů za minutu. Zařízení je vybaveno sběračem listí o výkonu 1,5 hp, který produkuje sací výkon 2000 cmF.
Vysoký výkon
Nahrazuje 18 lidských sklízečů bez ztráty kvality. Zpracuje až 6,8 kg/h suchého a 34 kg/h mokrého květinového materiálu.
Extra velká násypka
Všechny stroje CenturionPro mají největší zásobníky v oboru. To usnadňuje zásobování rostlinným materiálem a zvyšuje výkonnost a efektivitu.
Přesně nastavitelná regulace vzduchu
Mini zastřihovač využívá jedinečný systém regulace vzduchu CenturionPro, který uživateli umožňuje přesné nastavení přívodu vzduchu.
Systém trojitých sáčků
Systém tří vaků odděluje zpracovávaný rostlinný materiál, pryskyřici a odřezky během procesu ořezávání, což usnadňuje další zpracování a udržuje pracoviště čisté.
Kompaktní velikost
Lehká a kompaktní konstrukce mini zastřihovače zaručuje, že je dostatečně malý, aby se vešel do kufru auta, a přitom je jedním z nejvýkonnějších zastřihovačů ve své třídě.
Snadná montáž a demontáž
Jednoduchá konstrukce mini zastřihovače zajišťuje jeho snadné sestavení a demontáž. Nastavení by nemělo trvat déle než 10 minut.
Snadno se čistí.
Celý stroj s výjimkou bubnu lze rychle vyčistit vysokotlakým čističem za méně než 10 minut. Buben lze snadno namočit do teplé mýdlové vody a poté bez větší námahy otřít.
Snadná údržba
Díky malému počtu pohyblivých součástí a jednoduché konstrukci se trimmer snadno udržuje.

Hmotnost 27.000 kg
0

TOP