CenturionPro Gladiator – pouze na objednávku

CenturionPro Gladiator – pouze na objednávku

524.999 

Pro profesionální pěstitele – Průchodnost materiálu mokré: 72,6 – 90,7 kg/h – Průchodnost materiálu suché: 14,5 – 18,2 kg/h

Množství

Elektricky leštěný sklízecí stroj CenturionPro Gladiator pro mokrou a suchou sklizeň.

Trimmer CenturionPro Gladiator poskytuje nejlepší výkon ve své třídě a objem zpracování vhodný pro profesionální a průmyslové projekty. Tento průmyslový stroj výrazně zvyšuje návratnost Vaší investice a zvládne práci přibližně 40-50 sklízečů bez ztráty kvality.

Technické údaje
Stroj:

 • 3,5 A, 220 V
 • Rozměry: 76,2 x 63,5 x 71,12 cm
 • Počet čepelí na roli: 11 x 2
 • Průměr poháru: 16,5 cm
 • Délka bubnu: 76,2 cm
 • Počet nádržek: 2
 • Hmotnost: 68 kg
 • Záruka 10 let

Motor sběrače listí:

 • 22A, 220 V / 4 HP
 • Rozměry: 49,53 x 55,90 x 58,20 cm
 • Hmotnost: 41 kg
 • Záruka 3 roky

Odolnost
Tělo a hlavní součásti tohoto trimmeru jsou vyrobeny výhradně z eloxovaného hliníku a nerezové oceli. Díky robustní konstrukci nemá tento stroj problémy s korozí. Bez problémů vydrží intenzivní a dlouhodobé používání.
Magnetická technologie ostří
Gladiator je vybaven dvěma žacími bubny Toro z kalené oceli, každý s 11 vysoce kvalitními noži. Díky tomu dokáže zpracovat čtyřikrát více rostlinného materiálu než konkurence. Stále oblíbenější technologie magnetického nože zajišťuje díky ostrému noži nejčistší řez v oboru.
o 40 % více trichomů
Volitelný buben s povrchovou úpravou Quantanium je obzvláště šetrný k materiálu květů a zajišťuje, že se při zpracování zachová až o 40 % více trichomů.
Větší řezný výkon
Gladiator zvládne úctyhodných 75 000 řezů za minutu. Stroj je vybaven sběračem listí o výkonu 4 hp, který generuje sací výkon 3000 cmF. Tím je zajištěn čistý řez a snadnější úklid na pracovišti.
Extra velká násypka
Všechny trimmery CenturionPro mají největší zásobníky v oboru. To usnadňuje zásobování rostlinným materiálem a zvyšuje výkonnost a efektivitu.
Přesně nastavitelná regulace vzduchu
Trimmer Gladiator využívá jedinečný systém regulace vzduchu CenturionPro, který uživateli umožňuje přesné nastavení přívodu vzduchu.
Systém tří vaků
Systém tří vaků odděluje zpracovávaný rostlinný materiál, pryskyřici a odřezky během procesu ořezávání, což usnadňuje další zpracování a udržuje pracoviště čisté.
Kompaktní a spolehlivý
Gladiator je opravdové zpracovatelské monstrum, přesto zabírá relativně málo místa, takže můžete dobře pracovat i v menších prostorách.
Snadná montáž a demontáž
Přestože je trimmer Gladiator velký systém, její sestavení trvá pouhých 20 minut (demontáž ještě méně), takže máte více času věnovat se jiným činnostem.
Snadné čištění
Gladiator je působivý stroj, i co se týče čištění. Vyčištění celého přístroje (kromě bubnů) vysokotlakým čističem trvá pouhých 20 minut. Bubny lze ideálně čistit teplou vodou a mýdlem.
Snadná údržba
Trimmery CenturionPro jsou navrženy tak, aby se snadno udržovaly, a pokud se něco pokazí, aby se snadno opravily díky malému počtu pohyblivých součástí a jednoduché konstrukci.

Hmotnost 68.000 kg
0

TOP