CenturionPro 3.0 – pouze na objednávku

CenturionPro 3.0 – pouze na objednávku

709.999 

Pro profesionální pěstitele – Průchodnost materiálu mokré: 136 -158,8 kg/h – Průchodnost materiálu suché: 27,2 – 31,8 kg/h

Množství

CenturionPro 3.0 Electropolished Wet / Dry, sklízecí stroj, pro mokrou a suchou sklizeň.

Zastřihovací systém CenturionPro® 3.0 Medical Grade je nejvýkonnější automatický zastřihovač na světě a je schválen Kanadou a FDA!

Technické údaje
Stroj:

 • 8A, 220V
 • Rozměry: 99,0 x 83,8 x 63,5 cm
 • Počet čepelí na roli: 8 x 3
 • Průměr sklenice: 16,5 cm
 • Délka bubnu: 76,2 cm
 • Počet nádržek: 3
 • Hmotnost: 82 kg
 • Záruka 10 let

Motor sběrače listí:

 • 22A, 220 V / 4 HP
 • Rozměry: 49,53 x 55,90 x 58,20 cm
 • Hmotnost: 41 kg
 • Záruka 3 roky

Odolnost
Tělo a hlavní součásti tohoto trimmeru jsou vyrobeny výhradně z eloxovaného hliníku a nerezové oceli. Díky robustní konstrukci nemá tento stroj problémy s korozí. Bez problémů vydrží intenzivní a dlouhodobé používání. Jak už název napovídá, model 3.0 je vybaven třemi žacími bubny Toro z kalené oceli, z nichž každý má 11 vysoce kvalitních nožů. Díky tomu zvládne téměř dvakrát více rostlinného materiálu než Gladiator. Magnetická technologie ostří
Magnetická technologie ostří navíc zaručuje trvale ostré ostří a čistý řez. CenturionPro® 3.0 má zásobník z potravinářského plastu, vyladěný rozdělovač pro uchování různých odrůd a systém tří sáčků, který odděluje řízky pro další použití.
Zásobník s přímým podáváním
Lékařský trimovací systém 3.0 je standardně dodáván s vysoce kvalitní nálevkou pro zpracování potravin. Tato součást je vyrobena z potravinářského plastu a je navržena pro manipulaci s velkými objemy materiálu, aby splňovala potřeby všech komerčních pěstitelů po celém světě.
Pásový dopravník
Mimořádně široký pásový dopravník zajišťuje nepřetržitou plnou kontrolu hotového výrobku – hodinu po hodině. Pás pro kontrolu kvality umožňuje ideální kontrolu kvality zpracovávaného konečného produktu.
Větší řezný výkon
CenturionPro 3.0 dosahuje úctyhodného výkonu 140 000 řezů za minutu. Stroj je vybaven sběračem listí o výkonu 6 koní, který generuje působivý sací výkon 5000 cmF. Tím je zajištěn čistý řez a snadnější úklid na pracovišti.
Vysoký výkon
Model 3.0 je Goliáš mezi sklízecími stroji, je šetrný ke květinám a působivý už jen na pohled. Může nahradit až 75 lidských sklízečů – bez snížení kvality. Díky své vysoké kapacitě dokáže zpracovat 31 kg/h suchého a 158 kg/h mokrého materiálu, což bylo dříve u konkurence nedosažitelné.
Přesně nastavitelná regulace vzduchu
Kombajn Gladiator využívá jedinečný systém regulace vzduchu CenturionPro, který uživatelům umožňuje přesné nastavení přívodu vzduchu.
Systém tří vaků
Systém tří vaků odděluje zpracovávaný rostlinný materiál, pryskyřici a odřezky během procesu ořezávání, což usnadňuje další zpracování a udržuje pracoviště čisté.
Snadná montáž a demontáž
Přestože je trimmer 3.0 velký systém, trvá její sestavení pouhých 40 minut (demontáž ještě méně), takže máte více času věnovat se jiným činnostem.
Rychlé čištění
Za méně než 10 minut se celý stroj, s výjimkou bubnu, rychle vyčistí vysokotlakým čističem. Buben lze snadno namočit do teplé mýdlové vody a poté bez větší námahy otřít.
Snadná údržba
Díky malému počtu pohyblivých součástí a jednoduché konstrukci se sklízecí stroj snadno udržuje.

Hmotnost 41.000 kg
0

TOP