Canna Terra Professional 50l

Canna Terra Professional 50l

349 

Pěstební substrát

  • Zemina Canna Terra Professional obsahuje kvalitní mix černé a granulované rašeliny, s perlitem a směs podpůrných organických látek. Objem 50 litrů.
  • Poštou zasíláme max. 1 kus/balík
Množství
Katalogové číslo: 50109-1-2 Kategorie: ,

Pěstební substrát

  • Pro rostliny, které potřebují ke svému životu hlínu bohatou na dusík, je Canna Terra Professional, 50L na bázi rašeliny přesně to pravé. Kromě vysoce kvalitní černé a granulované rašeliny, obsahuje tento půdní mix také perlit nebo kůru stromů. Perlit zvyšuje vzdušnost zeminy, kůra má dezinfekční účinky. Kůra společně s rašeliníkem a dalšími složkami mají přímý pozitivní vliv na zdravý rozvoj kořenového systému, tvorbu silných stonků a skvělé výsledky.

    Zemina Canna Terra Professional má komplexní systém voda/vzduch a tak se hodí do všech pěstebních nádob a většiny zavlažovacích systémů. Nejlepších výsledků dosahuje při kombinaci s dalšími produkty firmy Canna. Obecně platí, čím větší nádoba, tím stabilnější kořenové prostředí. Vzdušnost a odvodnění zajistí tenká vrstva keramzitu. Za normálních podmínek, odpaří rychle rostoucí rostliny přibližně 4-6 litrů vlhkosti denně na m2. Půdní substrát Canna Terra Professional, 50L je 100% recyklovatelný, neobsahuje škodlivé viry nebo půdní choroby. Skladujte v chladu a suchu, nevystavujte teplotám nižším jak 4°.

  • Poštou zasíláme max. 1 kus/balík, vzhledem k váze a rozměrům, více balení pouze osobním vyzvednutím na prodejně v Ústí n/L nebo Teplicích.
Hmotnost 15.700 kg
0

TOP