BioBizz All-Mix 50l

BioBizz All-Mix 50l

439 

Pěstební substrát

  • kompletní pěstební substrát
  • PH 6,6, EC 2.4
  • poštou zasíláme max. 1 kus/balík
  •  
Množství
Katalogové číslo: 50109 Kategorie: , Štítek:

Organická zemina BioBizz All-Mix

100% biologická směs, 20% rašeliníku, 35% zahradní rašeliny, 10% organického hnojiva (worm-humus), 30% perlitu, 5% BioBizz Pre-Mix.

Zatímco Light-Mix od BioBizz se těší velké oblibě, hlavně díky svému minimálnímu předhnojení, verze „All-Mix“ je alternativou, která je předhnojena mnohem silněji. V rychle rostoucích kultivovaných rostlinách pěstovaných pro rychlou sklizeň může těžké předhnojení často způsobovat problémy (např. příliš mnoho dusíku ve fázi květu), proto je bohatá půda ideální pro všechny rostliny, které jsou stavěny spíše na květní fázy rostliny.

BioBizz All-Mix poskytuje rostlině konzistentní úroveň živin po celou dobu, což z substrátu činí ideální kultivační médium pro pomalu rostoucí kultury a okrasné rostliny. All-Mix také nabízí fantastické řešení pro dlouhodobou péči o mateřské rostliny, které jsou obvykle uchovávány ve vegetativním stádiu.

Tip: Okrasné rostliny, které mají ve svých květináčích strávit dlouhý život, by měly být All-Mix smíchány s přibližně 10% keramzitových oblázků. To zlepšuje drenáž a zejména při použití větších oblázků zabraňuje tomu, aby kořeny seděly ve vodě a hnily, zatímco povrch se zdá být naprosto suchý.

Poštou zasíláme max. 1 kus/balík, vzhledem k váze a rozměrům, více balení pouze osobním vyzvednutím na prodejně v Ústí n/L nebo Teplicích.

Hmotnost 15.700 kg
0

TOP