AutoPot 1PotXL 60 květníků + 400L Flexitank

AutoPot 1PotXL 60 květníků + 400L Flexitank

45.999 

Samozavlažovací hydroponický Systém 1Pot je velmi univerzální a lze jej použít pro širokou škálu typů a velikostí rostlin. Hodí se jak pro sezónní rostliny tak i trvalky. Rostliny budou prosperovat a růst v bujné květy díky unikátnímu prvku AQUAvalve, který je navržen tak, aby rostlina procházela přirozeným mokrým a suchým cyklem.

Množství
Kategorie: , ,

Systém 1Pot je velmi univerzální a lze jej použít pro širokou škálu typů a velikostí rostlin. Hodí se jak pro sezónní rostliny tak i trvalky. Rostliny budou prosperovat a růst v bujné květy díky unikátnímu prvku AQUAvalve, který je navržen tak, aby rostlina procházela přirozeným mokrým a suchým cyklem. Systém 1Pot je velmi snadno rozšiřitelný, více květníků může být připojeno k jediné nádrži. Jednotlivé květníky lze také snadno přemisťovat a můžete si tak rozložení měnit dle vzrůstu vašich rostlin (samozřejmě v rámci délky propojovacích hadic).

Společnost AutoPot je specialista na samozavlažovací systémy a klade důraz hlavně na efektivitu a jednoduchost svých samozavlažovacích systémů. Tyto systémy jsou považovány za jedny z nejvíce ekologicky šetrných jak pro domácí tak i komerční využití. Rostlina jednoduše spotřebuje veškerou zálivku, která ji bude dodána bez žádných zbytečných ztrát vody.

Ideálním substrátem pro použití v systémech AutoPot je směs 50% perlitu nebo keramzitu smíchaný s 50% zeminy, kokosového substrátu nabo Grodanu – Rockwoolu. Při použití keramzitu je zapotřebí keramzitové oblázky propláchnout vodou, protože některé typy keramzitu nejsou z hlediska pH stabilní a zvyšují pH vody v misce, čímž negativně ovlivňují růst rostlin.

Obsahuje: 1x 400ltr Flexitank, víko a kohoutek, 1x click-fit konektor, Inc filtr 16 mm vývod 1x, 25 metrů 16mm trubky, 3x 16 mm In-line kohout, 30x 16mm-6mm křížová spojka, 60x 1Pot systém, 60x zásobník a víka, 60x 25ltr Pot, 60x AQUAvalve, 1x 30m 6mm z potrubí, 60x MARIX disc 186 mm x 186 mm (černý), 60x root control disc 196 mm x 196 mm

Hmotnost 80.000 kg
0

TOP