Atami ATA Rokzbastic 5,5l

Atami ATA Rokzbastic 5,5l

17.999  14.399 

ATAMI (B´cuzz)

  • Rokzbastic je vysoce kvalitní koktejl minerálů a biostimulantů, který se používá v posledních týdnech květu během zrání plodů a výroby pryskyřice pro zajištění těch nejtvrdších ROKZ květů!
Množství
Katalogové číslo: 72000-6-1-1-2-1 Kategorie: , Štítek:

ATAMI (B´cuzz)

  • Seznamte se s nejnovějším členem Atami Bastic – Rokzbastic! Rokzbastic je květový stimulátor, který se používá v posledních týdnech květu během zrání plodů a výroby pryskyřice.Jeho jedinečný poměr NPK 0-10-20 zajišťuje, že vaše rostliny dostanou vše, co potřebují k produkci pevných květů a plodů. Bez ohledu na to, na jakém médiu se rozhodnete pěstovat, Rokzbastic zajistí ROKZ pevné a mrazivé květy!NPK 0-10-20: Podíl draslíku je dvojnásobný ve srovnání s fosforem, aby byly vaše květiny a plody pevnější. Rokzbastic je kvetoucí produkt, který lze používat od posledních týdnů kvetení po celou dobu plodování a zrání. Jeho jedinečný poměr zajišťuje, že vaše rostliny dostanou vše, co potřebují k produkci pevných, mohutných květů a plodů. Draslík a fosfor jsou v této fázi života rostliny nezbytné. Fosfor zajišťuje, že rostlina zůstává pod napětím během fáze kvetení, plodování a zrání, zatímco draslík reguluje tlak turgoru v rostlinných buňkách a zajišťuje tak pevnost květů a plodů.Dávkování:

    Aplikujte v posledních 2 týdnech kvetení spolu se základními živinami až do výplachu. Lze použít v kombinaci s Bloombastic k dalšímu stimulačního účinku květu, zvýšení výnosu a hmotnosti plodiny, stejně jako ke zvýraznění přirozených chutí a vůní. Použijte ihned po Bloombastic, abyste maximalizovali účinky obou produktů. Při kombinaci přípravků s vysokými hodnotami PK vždy věnujte pozornost hodnotě EC vašeho živného roztoku, protože existuje možnost přehnojení.

    • Míchejte v poměru 0,5-1ml / 1l zálivky
    • Hodnoty EC by měli jít nahoru
    • NPK: 0-10-20
Hmotnost 5.350 kg
0

TOP