Advanced Hydroponics Starters Kit

Advanced Hydroponics Starters Kit

1.799  1.349 

Advanced Hydroponics

    Kompletní startovní sada hnojiv Advanced Hydroponics Starterskit.
    Dutch Formula Grow, Bloom, Micro 0,5L. Advanced Natural Power 0,25L.
Množství
Katalogové číslo: 70101 Kategorie: ,

Cenově zvýhodněná startovní sada AH Starters Kit obsahuje komplexní základní výživu Dutch Formula Grow, Bloom, Micro v 0,5 litrovém balení. K tomu náleží také doplňky Advanced Natural Power (AH Root Stimulator, AH Enzymes+, AH Growth/Bloom Excellarator, AH Final Solution) v balení po 0,25 litru.

Kompletní živiny pro pěstování na 1m2 nebo přibližně pro 2-3 rostliny v hydroponickém systému.

Základní hnojiva Dutch Formula se skládají ze tří složek – Grow, Bloom, Micro, které rostlinám dodají dostatek základních živin NPK pro celý vývoj. Kombinace a poměr míchání jednotlivých složek se mění v průběhu životního cyklu rostliny. Grow, Bloom, Micro se v růstovém období míchá v poměru 2:1:1. Ve fázi na přelomu růstu a květu v poměru 1:2:1. Ve finální fázi od šestého týdne v poměru 0:3:1.

Kořenový stimulátor AH Root Stimulator se používá pouze v prvních třech týdnech. Je určen hlavně pro malé sazenice, řízky nebo klony, protože podporuje rozvoj silných kořenů. AH Growth/Bloom Excellarator je jedinečný stimulátor růstu a květu v jednom. Používá se ve fázi květu. Rostlině dodává živiny a látky, které pomáhají jak s podporou zelených částí rostliny, tak velkých pevných květů.

Pro rozklad odumřelé kořenové hmoty je vhodné použít enzymatický přípravek AH Enzymes+. Enzymy navíc vylepšují a zvyšují příjem živin. V rostlinách se mohou v průběhu životního cyklu ukládat soli hnojiv. Proto doporučujeme používat na poslední dva týdny před sklizní účinný průplachový doplněk AH Final Solution.

Hmotnost 2.500 kg
0

TOP