Advanced Hydroponics Amino 500ml

Advanced Hydroponics Amino 500ml

899 

Advanced Hydroponics

  • Zvyšuje efektivitu fotosyntézy.
  • Zvyšuje přirozenou odolnost a vitalitu (zelenější a pevnější listy).
  • Zlepšuje kořenovou aktivitu.
  • Silnější stonky s větším rozvětvením.
  • Lepší využívání hnojiv a ochrana rostlin.
  • Zvyšuje úrodu a kvalitu.
Množství
Katalogové číslo: 70143 Kategorie: ,

Advanced Natural Power

Advanced Amino je optimální biostimulant poskytující více energie a vitality. Díky enzymatické (přírodní) hydrolýze a mikrofiltraci může rostlina okamžitě využívat aktivní organické aminokyseliny. Růst i květ v jakýchkoliv podmínkách se zlepší a rostliny získají přirozeným způsobem větší odolnost: efektivnější fotosyntézu, lepší vstřebávání CO2, méně citlivosti na stres, plnější květy a nasazování plodů a lepší kořenovou aktivitu.

Advanced Amino má nejvyšší obsah volných vstřebatelných aminokyselin, je vhodný pro všechny druhy rostlin a lze ho používat v kombinaci s pevnými i tekutými hnojivy. Advanced Amino je vhodný obzvláště pro rostliny, které potřebují extra dávku energie, například v počáteční fázi růstu při dostatečně velkém povrchu listů, krátce po řezu, při vysokém záření (při asimilačním osvětlení) nebo před nasazením pupenů a květů.

Použití:
Advanced Amino můžete přidávat během celé růstové i květové fáze. Při stresu lze dávkování zvýšit.

Dávkování:
Doporučená dávka je 0,2 – 0,3 ml na 1 litr. Přidávejte při každém hnojení. Pokud používáte hnojení na list, doporučené dávkování je 2 ml na 1 litr.
Před použitím dobře protřepejte.

Hmotnost 0.600 kg
0

TOP