SYLVANIA GRO-LUX LED LINEAR 396W

SYLVANIA GRO-LUX LED LINEAR 396W

49.990  36.990 

  • Panelové LED osvětlení 396W.
  • Napájecí napětí 220-240V
  • Fotosyntetický fotonový tok – 1080 µmol
  • Fotosyntetická účinnost – 3,06 µmol/J
  • Úhel paprsku – 120 °
  • Stmívatelné – Ano
Množství
Kategorie: ,

Se spotřebou energie 396W a výstupem 1080μmol je LED Sylvania Gro-Lux LED nejpokročilejší a nejlépe pasivně chlazený systém na trhu.

S tímto výstupem dokáže LED Gro-Lux zcela nahradit systém 600W 400V EL HID, přičemž ušetří více než 33% nákladů na energii.
Přístroj je zcela pasivně chlazený, a proto je vodotěsný (IP66) a zcela tichý.

Moduly LED nabízejí úhel paprsku 120° pro zajištění vysoké rovnoměrnosti a hloubky penetrace osvětlení pro rostliny.
Díky modulárnímu systému získáte plnou flexibilitu. Dejte svým rostlinám světlo, které potřebují, tak, aby odpovídalo spektru nebo moduly používejte jednotlivě pro vertikální hospodaření. Modularita také zaručuje budoucí aktualizovatelnost.

LED osvětlení Gro-Lux nabízí kompletní řešení od začátku do konce. Jednoduše použijte jedno příslušenství pro všechny účely a upravte jej tak, aby splňovalo vaše potřeby.

Celé svítidlo nabízí svým modulárním systémům velkou flexibilitu.

Uživatel může buď kombinovat svoje vlastní spektrum, nebo dokonce použít LED moduly jednotlivě s dalším ovladačem. To může být obzvláště praktické ve vertikálním zemědělství.

Bez ohledu na to, jak je používáte, celý systém bude vyhovovat vašim potřebám od začátku až do konce. Není třeba dodatečné osvětlení nebo spektrum.

S modularitou také přichází aktualizace. Když jsou k dispozici efektivnější LED diody, lze moduly snadno vyměnit a LED Gro-Lux zůstane vždy aktuální.

Flexibilita pracovního zatížení umožňuje spuštění sestavy buď se třemi moduly pro menší nastavení, nebo se všemi šesti moduly pro maximální výkon.

Namísto pouhého použití jediného zdroje světla je světlo na LED Gro-Lux rozšířeno. S úhlem 120° se zajistí, že se různé paprsky navzájem překrývají. To vede k mnoha výhodám.

Především světlo je mnohem jednotnější. Míchání různých LED může být zajištěno i v těsné vzdálenosti. To má prospěch pro rostliny, protože bude rovnoměrně napájena, a proto bude rovnoměrně růst.

Dalším aspektem je minimalizace stínového lití. S rozsáhlým překrytím dokáže LED Gro-Lux proniknout ještě hlouběji mezi rostliny a poskytnout spodním listům světlo. To samozřejmě vede k větší fotosyntéze, větším a zdravějším rostlinám a tím k většímu výnosu.

Správné spektrum – Vyberte mezi dvěma různými spektry.

“Vegetativ” nabízí vynikající dodatečné osvětlení v kombinaci s přírodním slunečním světlem. Vychází z osvědčených postupů ve skleníkových aplikacích pro zelené rostliny.

Dále je vhodný pro použití v interiérech k podpoře pěstování a růstu malých rostlin.

“Univerzální spektrum” je výslovně vhodné pro použití bez přirozeného slunečního záření a lze jej proto použít jako osamělý světelný zdroj pro vnitřní výrobu rostlin. S touto volbou je pokryto celé spektrum včetně barvy. Navíc “univerzální” spektrum poskytuje malou, neškodnou část UV, která má pozitivní vliv na růst, kvetení a kvalitu rostliny.

Modularita systému umožňuje kombinovat tyto dvě spektra, například za účelem dosažení hustšího růstu rostlin s “vegetativním” spektrem, a zároveň profitovat ze všech uvedených výhod “univerzálního” spektra.

LED Sylvania Gro-Lux je navržena tak, aby byla vždy na nejvyšší úrovni. Aby byla zajištěna úplná spolehlivost, trvanlivost a bezpečnost uživatele a aplikace, byly pro konstrukci systému LED použity pouze vysoce kvalitní materiály.

Celé svítidlo je vyrobeno z hliníku, což umožňuje skvělé vedení tepla a také činí celou sestavu extrémně odolnou. Kromě toho jsou všechny kabely tepelně odolné.

Každý z modulů obsahuje 80 vysoce výkonných LED diod předního výrobce na trhu. Ty jsou chráněny nereflexním sklem, které nabízí mnoho výhod společným krytinám z polykarbonátu nebo jiných umělých materiálů.

Skleněný kryt lze snadno čistit běžnými materiály pro domácnost, bez použití speciálních čisticích prostředků bez rizika poškození krytu. U tohoto skla nehrozí poškrábání ani zašednutí, jako pokud by to byly běžné plasty.

Poškození krytu vždy vede ke ztrátě intenzity a kvality světla, toto riziko je vyloučeno použitím vysoce kvalitního skla.

S nereflexním sklem používaným v LED diodách Sylvania Gro-Lux je tato ztráta světla pod 0,1%, a proto může být téměř ignorována.

Dalším aspektem, který činí upínací přípravek dokonale bezpečným a vhodným pro každou aplikaci, je použití zátky Gore-Tex®. Díky tomu je umožněno vnitřní větrání modulů, přičemž zůstávají 100% vodotěsné a parotěsné a splňují normy ochrany IP66.

Hmotnost 2.600 kg
0

TOP