Smart CO2 Bag, generátor CO2

Smart CO2 Bag, generátor CO2

350 

Přírodní generátor oxidu uhličitého SmartBag CO2 pro rostliny stimuluje růst, zlepšuje kvalitu a zvětšuje úrodu.

Tato varianta je určena pro dospělé rostliny s vysokou spotřebou CO2.

Není skladem

Kategorie: ,

CO2 pro rostliny Smart Bag

Oxid uhličitý je důležitý pro silný růst rostlin i nadprůměrnou kvalitu sklizně všech bylinek a plodin. V přírodě mají rostliny k CO2 neustálý přístup. Při indoor pěstování je ale třeba produkci CO2 povzbudit, třeba pomocí přírodního generátoru. Smart CO2 Bag je malý, ale velmi účinný sáček pro tvorbu oxidu uhličitého. Obsahuje mycelia, která spotřebovávají kyslík a vyrábí CO2.

Nedostatek CO2 vede k pomalejšímu růstu rostlin a horší úrodě.

Cenově dostupné sáčky Smart CO2 Bag zajistí optimální průběh fotosyntézy. Rostliny budou díky dostatečnému zásobování oxidem uhličitým silnější a zdravější. Podpoří se rychlejší růst i dřívější kvetení. Stonky budou pevnější, listy zelenější. Větším a chutnějším květům a plodům se zároveň zintenzivní jejich přirozená barva i vůně.

Sáček na vytváření CO2 je kompatibilní s jakoukoliv pěstební metodou. Vyšší příjem CO2 pravděpodobně zvýší okolní teplotu a povzbudí spotřebu vody i živin. Rostliny budou potřebovat více světla.

Jak se CO2 Bag používá?

Předností Smart Bag CO2 pro rostliny, je naprosto bezpečné a jednoduché použití bez složité údržby. Přírodní generátor oxidu uhličitého stačí proděravět 6 otvory a pověsit do dráhy oscilačního větráčku. Současně by neměl být v blízkosti tepelných nebo světelných zdrojů. Produkce CO2 započne při kontaktu obsahu sáčku s kyslíkem. Trvá to pár dní. K reakci dochází pouze při teplotě vyšší než 18° C.

Jeden sáček CO2 Bag vydrží cca 1-3 měsíce v závislosti na velikosti místnosti a počtu rostlin. Je vhodný pro plochu do 5 m2. Skladuje se v chladu a suchu.

Hmotnost 0.050 kg
0

TOP